Seoses COVID-19 levikuga Suurtüki 8 kontor ajutiselt suletud alates 9.03
Küsimustega palun helistage 6400000 või kirjutage e-mailile info@infonet.ee

Hosting ja domeenid

Hosting on teisisõnu kodulehe internetti paigutamine. Üldjuhul on selline teenus tasuline kuid meie ärilahenduse paketis on see väga madala tasu eest või suisa tasuta.

Domeenid

Virtuaalne hosting

Mis on hosting?

Hosting (veebimajutus) võib olla «virtuaalne» ja «füüsiline». Virtuaalne hosting võtab enda alla vaid osa ühe arvuti kettast, võrreldes teiste «veebimajutustega»: sobib see 95 protsendile praegu tegutsevatest saitidest.

Füüsiline, kui see hõivab kogu arvuti: see on lahendus suurtele portaalidele, mis välistavad naabruse teiste ressurssidega ühes süsteemiblokis.

Kui soovite endast märku anda värvika internetibukletiga, siis rahuldab Teid täiesti virtuaalne hosting tasemel «Silver»: selle, nagu ka «Gold'i», saate omandada täiesti tasuta meie ärilahenduste raames. «Gold'i» puhul koos tasuta domeeninimega.

Personaalblogidele ja lihtsamatele internetipoodidele sobivad virtuaalvariandid «Gold» ja «Platinum». Kui Teie eesmärgiks on luua uusi portaale või sotsiaalseid võrgustikke (nt «Elav ajakiri» või «Delfi»), pole virtuaalse või füüsilise serverita võimalik hakkama saada.

Kui Teil ei ole veel internetis isiklikku aadressi kujul «www.firma.com», pakume ka selle registreerimist. Domeenide registreerimine on võimalik .com, .net, .org, .biz, .info, .name ja .ee tsoonides.
escape to gold