Telekanal Nat Geo Wild HD


Alates juulikuust on tulnud uuendusi HD telekanalite nimekirjas. HDTV teenuse klientidele pakume nüüd uut telekanalit Nat Geo Wilt TV.


Telekanal on suunatud metsiku looduse elu jälgimisele, loodusnähtuste uurimisele, mailma ökoloogia ja elu säilimise küsimustele. High Definition laitmatu kvaliteet lubab vaatajatel saada veel rohkem tundeelamusi unikaalsete filmide vaatamisel. Kanali sisu koosneb erisorti saadetest - täispikkadest dokumentaalfilmidest igapäevaste seeriafilmideni. Saated on valmistatud rahvusvaheliselt tuntud filmitegijate poolt. Nat Geo Wild HD telekanal on pühendatud kolmele põhiteemale:

  • Meetsiku looduse elu jälgimine ja uurimine. Televaatajaid näevad loomade käitumiviise nende loomulikes elutingimustes. HD kvaliteet paneb teid tundma kui osake loodusest.
  • Loodusnähtuste ja -katastroofide uurimine. Maavärinad, vulkaanide pursked ja metsikud tormid on inimesi alati paelunud. Nat Geo Wilt TV uurib põhjalikult neid kummalisi loodusõnnetusi, selgitab põhjusi ja näitab tagajärgi.
  • Elu säilimine ja ökoloogia. Elu säilimine meie planeedil on nüüdseks muutunud väga oluliseks. Maailma globaalsete muutuste uurimine on Nat Geo Wilt TV kanali hariduslik missioon.

Mitmeaastane filmitegemise kogemus ja ülim kvaliteedi tase teevad Nat Geo Wild HD kanalist mitte ainult tunnetuslikku kuid ka vaatamisväärt kanalit. Televaatajaid ootab unustamatu reis läbi meid ümritseva maailma, kus saab näha maailma kaugemaid kohti ja ookeani ligipääsmatuid sügavusi, jälgida metsloomade salaelu ja paljudki veel.


Seoses Nat Geo Wild HD kanali lisamisega HDTV paketi abonenttasu ei muutu.